SANAL DERSANE
Ögrenim kolay

© her  hakkı saklıdır. gizlilik politikası | kullanım kuralları

Dersane
Dersane.Genel Bilgiler.Dersler/TestlerI.Dersler/TestlerII.Kaydolunuz.Iletisim.
Dersane.Genel Bilgiler.Dersler/TestlerI.Dersler/TestlerII.Kaydolunuz.Iletisim.
Dersane
test -dr. com için buraya tıklayınız.o0o.
HAKKIMIZDA ...

Küçük grubumuz bir emekli başuzman araştırıcı (PhD), bir maden y. mühendisi işadamı, bir emekli subay ve iyice profesyonelleşmiş web tasarımcısı ve bir genç profesyonel web tasarımcısından oluşmaktadır.

Sekiz senedir aktif olarak web sitesi  tasarımı/yönetimine ek olarak  özellikle tıp ve eğitim konularında bilgisayar prog- ramları hazırlamakla uğraş vermekteyiz.

kapsama düzeyimiz

“Okuma-yazma” öğreterek başlamamız olası değil tabi. Yöntemimizin doğası gereği yazdıklarımızı okuyabilir olmanız gerekiyor. Ancak, eğer Türkçe ve matematik konularında, zamanında gereğince çalışmamış/çalışamamış olmaktan kaynaklanan bir eksikliğiniz söz konusu ise, TESTLERİMİZ BUNU GİDEREBİLECEK ŞEKİLDE DÜZENLENMİŞLERDİR. KONU ANLATIMINA DA ZATEN SİL BAŞTAN BAŞLAMAYI YEĞLEDİK.

Stilimiz ve nedeni

Internet üzerinden bilgisayar destekli eğitim yapmayı yeğledik. Bizim stilimiz soruların çözümü sıasında konuları öğretmek ve daha ileri aşamalarda soru çözümünde hız kazandırarak sınava hazırlamaktır.

 

Neden badittir. Aynı şeylerin onlarca kez başka insaanlar tarafından başka ortamlarda yinelenmeleri içerisinde en iyinin ortaya çıkması bilemediniz 10 yıl alır. Bu en iyinin kitleye aktarılması da çok ucuza mal edilerek yapılabilir. Bu da yararlanıcı maliyetinin en düşük olması anlamındadır. Fakir bir toplum gereksiz giderleri önlemelidir.

 

(212) 521 79 34

İlköğretim 4. Sınıftan başlıyoruz. Bir öğrenci o yaşta artık zihinsel becerisini ortaya koyabilecek yaştadır ve biz sizin zihinsel becerinizi elimizden geldiğince ölçerek sizi yönlendirmek istiyoruz.

geriye yönelik egitimimiz
stafford blocked
drain
envirorod
drainage company
Karen Hill Tribe!
Thai village artisan
silversmith creation
Silver Beads!
jewelry components
uniquely handcrafted
PC virus problem?
help and solutions
at pctechnician.com
visit im internet
geld verdienen
seriös
Silver Jewelry
beads/ components
uniquely handcrafted
see im internet
geld
verdienen